صفحه اصلی > آخرین اخبار و تبریز و جامعه و حوادث : آتش‌نشانان تبریز برای امدادرسانی به مصدومان چهارشنبه سوری در آماده‌باش هستند

آتش‌نشانان تبریز برای امدادرسانی به مصدومان چهارشنبه سوری در آماده‌باش هستند

https://tabankhabar.ir/?p=3872

به گزارش تابان خبر، آتشپاد علیرضا زبردست، در یک گفت و گوی خبری افزود: آتش نشانی تبریز در راستای حفظ ایمنی شهر و ارایه خدمات ایمنی بهینه و به موقع به شهروندان در چهارشنبه آخر سال، از ابتدای صبح در میادین، مسیرهای پرتردد و پرتجمع شهر تبریز با خودروهای سنگین و سبک مستقر خواهد بود.

وی اظهار داشت: ۲۳ ایستگاه آتش‌نشانی شهرداری تبریز و تعدادی موتورسوار مجهز به دستگاه‌های پیشرفته و خاموش‌کننده سیار در مسیرهای شهری، برای امدادرسانی به مصدومان احتمالی در حال تردد و گشت‌زنی خواهد بود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تبریز با اشاره به اینکه حوادث تلخی قبل از فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال رخ داده و تعدادی شهروند مصدوم و یا جان خود را از دست داده‌اند، گفت: شهروندان مراقب سلامتی خود باشند و توصیه‌های ایمنی را جدی بگیرند و به یاد داشته باشند تنها دیگران نیستند که گرفتار حوادث می‌شوند و خود ما نیز از گزند صدمات بی‌احتیاطی در امان نیستیم.

آتشپاد زبردست، ادامه داد: والدین مراقبت بیشتری از فرزندان خود داشته باشند و توصیه‌های ایمنی را یادآور شوند تا همه با سلامتی و آرامش به استقبال سال جدید بروند.

وی یادآوری کرد: سامانه ۱۲۵ پل ارتباطی شهروندان و سازمان آتش نشانی است و مردم در صورت مشاهده هرگونه حوادث با این شماره تماس بگیرند.

پارسال ۱۷۴ نفر بر اثر حوادث مرتبط با چهارشنبه آخر سال در آذربایجان شرقی مصدوم شدند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.