صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و فرهنگ و هنر : آغاز رویداد بزرگ صنایع‌دستی و گردشگری در تبریز 

آغاز رویداد بزرگ صنایع‌دستی و گردشگری در تبریز 

https://tabankhabar.ir/?p=9555

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی گفت: رویداد بزرگ صنایع‌دستی و گردشگری تبریز ۲۶ مهرماه آغاز به کار کرد.

به گزارش تابان خبر، احمد حمزه‌زاده ضمن اعلام این خبر گفت: دهمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی و دومین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تبریز، از ۲۶ تا ۲۹ مهر ماه سال جاری در سه سالن آذربایجان، شهریار و پروین اعتصامی نمایشگاه بین‌المللی تبریز دایر خواهد بود.

 

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی ادامه داد: در این رویداد بزرگ، هنرمندان صنایع‌دستی کشور، به ارائه و معرفی هنرهای خود می پردازند، همچنین فعالان داخلی و خارجی حوزه گردشگری با حضور در این نمایشگاه برای معرفی خدمات و ظرفیت های گردشگری خود حضور دارند.

حمزه زاده اظهار کرد: از دیگر برنامه های دومین نمایشگاه بین المللی گردشگری تبریز، برگزاری برنامه‌های فرهنگی و سرگرمی با محوریت کودکان و خانواده، کارگاه‌های آموزشی مختص کلوپ های تخصصی سافاری، کلاسیک، موتور، کمپینگ و کاروانینگ توسط کانون جهانگردی و اتوموبیلرانی استان است، همچنین طی روزهای برگزاری این نمایشگاه در فضای داخلی و خارجی، خودروهای کلوپ‌های تخصصی کانون جهانگردی و اتوموبیلرانی استان به نمایش گذاشته می شود.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.