صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و فرهنگ و هنر : آقای وزیر! ایران فقط تهران نیست 

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تبریز:

آقای وزیر! ایران فقط تهران نیست 

https://tabankhabar.ir/?p=10010

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تبریز انتقاد کرد: آقای وزیر، ایران فقط تهران نیست که بودجه بیش از ۴۵ میلیارد تومان را برای نمایشگاه پایتخت هزینه کنید و سایر شهرها بی نصیب بماند.

به گزارش تابان خبر، حبیب ماهوتی در آیین افتتاح نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز اظهار کرد: برای بار هجدهم نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز را به نحو احسن برگزار می کنیم، در تمام نمایشگاه های گذشته کتاب، متاسفانه با مشکلاتی چون تامین بودجه و هزینه های سنگینی مواجه بودیم.

 

وی با انتقاد از عدم حضور وزیر ارشاد در این مراسم، اعلام کرد: انتظار داشتیم امروز آقای وزیر ارشاد در این مراسم حضور داشته باشند، هر چند دوستات می گویند که جمعه خواهند آمد، با این حال تاخیر ایشان بی ثمر است‌.

 

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تبریز خطاب به وزیر ارشاد گفت: آقای وزیر، آیا ایران فقط تهران است؟ چرا وزارت ارشاد، تهران را فقط ایران می داند.چرا باید مدیرکل ارشاد استان برای تامین بودجه و برگزاری نمایشگاه چندین بار به تهران برود، این در حالیست که وزارت ارشاد، بیش از ۴۵ میلیارد تومان برای تهران هزینه می کند و برای تبریز یک میلیارد هم نمی دهد، چرا باید شهرهای کوچک از این اعتبارات محروم بمانند.

 

ماهوتی تاکید کرد: اگر به کتاب ارزش قائل هستید، باید هزینه و بودجه آن را هم بدهید، این هزینه را هم از جیب مردم می دهید نه از جیب خودتان.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.