صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و سردبیر و سلامتی و سیاست : آمریکا در وتو قطعنامه آتش بس غزه، حقوق بشر را زیر پا گذاشت 

در همایش جمعیت هلال‌احمر مطرح شد؛

آمریکا در وتو قطعنامه آتش بس غزه، حقوق بشر را زیر پا گذاشت 

https://tabankhabar.ir/?p=11138

معاون امنیتی امنیتی آذربایجان شرقی، در مراسم نکوداشت منطقه ای داوطلبان جمعیت هلال‌احمر در شهرستان میانه، با اشاره به جنایات رژیم صهیونسیتی درباره مردم فلسطین، گفت: آمریکا در وتو قطعنامه آتش بس غزه، حقوق بشر را زیر پا گذاشت.

به گزارش تابان خبر، جعفر رزمی در مراسم نکوداشت منطقه ای داوطلبان جمعیت هلال‌احمر در شهرستان میانه، با اشاره به جنایات رژیم صهیونسیتی درباره مردم فلسطین، گفت: آمریکا در وتو قطعنامه آتش بس غزه، حقوق بشر را زیر پا گذاشت.

آمریکا در وتو قطعنامه آتش بس غزه، حقوق بشر را زیر پا گذاشت 

رزمی افزود: در طول ۷۵ سال نکبت بار غصب سرزمین فلسطین توسط رژیم صهیونسیتی، جهان شاهد جنایات بیشماری علیه بشریت بویژه کودکان و زنان و پیران بی دفاع بوده است که با سکوت مرگبار سازمان های به اصطلاح حامی صلح، کودکان و زنان همراه بوده است.

وی گفت: امروز چهره واقعی طرفداران حقوق کودکان و زنان که به حامیان زنان و کودکان جوایز حقوق بشری اهدا می کنند افشا شده است انها در مقابل بیش از ۷ هزار نفر از کودک کشته شده غزه و قتل جمع کثیری از زنان سکوت کرده اند.

رزمی با اشاره به شرایط بحرانی در نوار غزه، گفت: مردم این منطقه از تامین آب شرب بهداشتی و سایر نیازهای اولیه برای استفاده از غذا و درمان و امنیت کادر درمانی منع شده اند.

وی همچنین گفت: آمریکا وقیحانه ۸۰ درصد مهمات چنین جنایتی را با روزانه ۶۰ سورتی پرواز تامین می کند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.