صفحه اصلی > شهرداری و شورای اسلامی شهرتبریز و آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه : استقبال از نمایشگاه کتاب کمرنگ تر شده است

عضو شورای شهر اسکو:

استقبال از نمایشگاه کتاب کمرنگ تر شده است

https://tabankhabar.ir/?p=10190

عضو شورای اسلامی شهر اسکو گفت: بعد از چهار سال وقفه، آغاز به کار نمایشگاه بین المللی کتاب و مطبوعات قابل تحسین است، با این حال استقبال از این نمایشگاه کم رنگ تر شده است.

فاطمه مظفری اسکوئی در بازدید از غرفه پایگاه خبری تابان خبر، با بیان اینکه آغاز به کار دوباره نمایشگاه بین المللی کتاب و مطبوعات تبریز امری پسندیده و قابل تحسین در جهت ارتقای فرهنگ کتابخوانی و آگاهی بخشی به جامعه محسوب می شود، اظهار کرد: استقبال از نمایشگاه از سوی مردم کم رنگ تر شده، با این حال انتظار می رود در روزهای آتی، استقبال بیشتری از نمایشگاه کتاب و مطبوعات صورت بگیرد؛ از مردم فهیم استان نیز انتظار داریم با استقبال از نمایشگاه، در کنار نویسندگان و اصحاب رسانه باشند.

وی همچنین با اشاره به فعالیت شورای شهر اسکو تاکید کرد: به عنوان عضو شورای شهر اسکو، همواره در تلاش هستیم که جایگاه واقعی شورا راحفظ و ارتقاء بخشیم.

وی انتقاد کرد: متاسفانه برخی شوراها تنها به شهرداری اختصاص یافته اند، این در حالی است که جایگاه شورا به عنوان پارلمان شهری، بسیار عظیم است و ما باید به عنوان عضو شورا این پارلمان را حفظ کنیم وسعی داشته باشیم نقش آن کمرنگ نشود.

عضو شورای اسلامی شهر اسکو با اشاره فعالیت های فرهنگی شورا، خاطرنشان کرد: به عنوان شورا، همواره در زمینه های فرهنگی، پشتیبان و کنار هنرمندان و اصحاب فرهنگ هستیم.

 

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.