صفحه اصلی > آذربایجان و آخرین اخبار و کشاورزی : افتتاح نمايشگاه تخصصي کشاورزي در تبريز

افتتاح نمايشگاه تخصصي کشاورزي در تبريز

https://tabankhabar.ir/?p=6485

 تبريز ميزبان دو نمايشگاه تخصصي کشاورزي و دام بزرگترين نمايشگاه کشاورزي کشور در تبريز آغاز به کار کرد.

به گزارش تابان خبر، بيست و چهارمين نمايشگاه تخصصي ادوات و ماشين آلات کشاورزي، نهاده ها و تجهيزات آبياري عصر (سه شنبه) در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تبريز گشايش يافت.

اين نمايشگاه تا ۱۶ تير ماه و از ساعت ۱۵ الي ۲۱ در سالن هاي پروين اعتصامي و اميرکبير داير است و تجار، بازرگانان و فعالان بخش کشاورزي و علاقمندان مي توانند از آخرين تحولات و فناوري حوزه مايشن آلات کشاورزي در اين محل بازديد کنند. 140 شرکت و واحد توليدي از 18 استان شامل آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، تهران، اصفهان، خراسان رضوي، البرز، همدان، فارس، مازندران، گيلان، گلستان، اردبيل، چهار محال و بختياري، زنجان، خوزستان، کردستان، مرکزي و لرستان دستاوردها و ماشين آلات و تجهيزات خود را در زمينه هاي خوراک دام و طيور، آبزيان، مکمل و داروهاي دامپزشکي، لوازم مرغداري ها و دامداري ها، آبزي پروري، زنبورداري، ادوات کشاورزي و کود به نمايش گذاشته اند.

رييس سازمان جهاد کشاورزي آذربايجان شرقي در آيين افتتاح اين نمايشگاه که با حضور محمد کلامي معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري آذربايجان شرقي انجام پذيرفته بود در گفتگو با خبرنگاران گفت: نمايشگاه امسال نيز با هدف ارائه آخرين توليدات و محصولات واحدهاي توليدي، تبادل دانش و اطلاعات بين توليدکنندگان و ايجاد نمايندگي در استان آذربايجان شرقي با سلايق و درخواست‌هاي مصرف کنندگان برپا شده است.

اکبر فتحي اظهار کرد: اين نمايشگاه محلي براي تبادل بيشتر و به نمايش گذاشتن محصولات دانش‌بنيان نيز است که از اهميت بالايي برخوردار است.

وي افزود: سازمان جهاد کشاورزي استان آذربايجان شرقي از برگزاري اين نمايشگاه ها حمايت مي‌کند و کشاورزان مي‌توانند از اين نمايشگاه به خوبي بهره‌برداري کنند. فتحي ادامه داد: تلاش کرده‌ايم تا توانمندي‌هاي صادراتي و ظرفيت‌هاي مربوط به ايجاد زنجيره ارزش را در اين نمايشگاه به نمايش بگذاريم تا بازديدکنندگان در جريان ظرفيت‌هاي استان آذربايجان شرقي قرار گيرند. وي بيان کرد: از آنجاييکه بخش کشاورزي يکي از حوزه هاي توليدي و اقتصادي است و فعالان اين بخش مي توانند در تحقق شعار سال نقش آفرين باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.