صفحه اصلی > تبریز و آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه : افتتاح‌ هجدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز 

افتتاح‌ هجدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز 

https://tabankhabar.ir/?p=10004

هجدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز در محل نمایشگاه بین المللی تبریز متفاوت تر از سال های قبل و به صورت مردمی گشایش یافت.

به گزارش تابان خبر،  هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز که از امروز، هفدهم آبان ماه کار خود را آغاز کرد و تا یکشنبه بیست‌ویکم آبان‌ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز برپا خواهد بود به شکلی متفاوت از سال‌های گذشته و به صورت مردمی برگزار می شود.

در راستای مردمی سازی فرهنگ افتتاح این نمایشگاه با حضور اقشار مختلف مردم اعم از اصحاب فرهنگ و هنر، اهالی رسانه، دانش آموزان، دانشجویان، طلاب ، حافظان امنیت برگزار می شود.

 

گفتنی‌است؛ هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز، یازدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها و نخستین نمایشگاه عفاف و حجاب پس از چهار سال وقفه و با سیستم فروش یکپارچه از چهارشنبه هفدهم تا یکشنبه بیست‌ویکم آبان‌ماه ۱۴۰۲ و از ساعت ۱۰ الی ۲۱ در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار می شود.

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.