صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تبریز : افزایش دوربین‌های نظارت تصویری جاده‌های آذربایجان شرقی

افزایش دوربین‌های نظارت تصویری جاده‌های آذربایجان شرقی

https://tabankhabar.ir/?p=10614

رئیس مرکز مدیریت راه های استان آذربایجان شرقی گفت: با اضافه شدن 9 مورد سامانه نظارت تصویری در گردنه ها و نقاط حادثه خیز مهم استان تعداد این سامانه ها به 33 مورد افزایش خواهد یافت. 

به گزارش تابان خبر، حسین بلوکی افزود: تصاویر این دوربین ها در محل اتاق مانیتورینگ مرکز مدیریت راه های استان دریافت شده و در موقع وقوع رخداد و حوادث جاده ای و همچنین نیاز به عملیات راهداری، در کم ترین زمان ممکن اکیپ های امداد رسان به محل اعزام شده و نسبت به انجام عملیات امداد رسانی اقدام می کنند.

بلوکی گفت: علاوه بر سامانه های مذکور شش سامانه  عکس برداری ثابت نیز در محورهای مهم استان نصب و راه اندازی خواهد شد که تصاویر این سامانه ها  به وب‌سایت سازمان  ارسال می شود و مسافران و رانندگان می توانند با مراجعه به وب سایت سازمان به آدرس ir.141  تصاویر این دوربین ها را دریافت و نسبت به تصمیم گیری مناسب برای انجام سفر اقدام نمایند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.