صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و جامعه : افزایش ۱۴ درصدی تردد خودروها در راه‌های آذربایجان‌شرقی

افزایش ۱۴ درصدی تردد خودروها در راه‌های آذربایجان‌شرقی

https://tabankhabar.ir/?p=3848

به گزارش تابان خبر، حسین بلوکی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این تعداد تردد توسط ۸۸ دستگاه ترددشمار آنلاین در راه‌های مختلف استان ثبت شده است و ۲۴۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تردد خودرو تا اول اسفند سالجاری در راه‌های مختلف استان ثبت شد.

وی ادامه داد: از کل تردد خودروهای ثبت شده در راه‌های مختلف استان، ۱۴ درصد مربوط به وسایط نقلیه سنگین و ۸۶ درصد مربوط به وسایط نقلیه سبک بوده است.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: پرترددترین راه های استان در این بازه زمانی در راه‌های رفت و برگشت «ایلخچی-تبریز» با ۳۲ میلیون و ۳۹۵ هزار تردد و «صوفیان-تبریز» با ۱۸ میلیون و ۳۴۶ هزار تردد انجام شده است.

به گزارش تابان خبر، بلوکی افزود: کنارگذر شهیدکسایی (باسمنج-تبریز)، «آذرشهر-ایلخچی»، «ایلخچی-آذرشهر»، کنارگذر جنوبی شهیدکسایی (تبریز-باسمنج)، «بناب-مراغه» و «ملکان-بناب» از دیگر مسیرهای پرتردد استان به شمار می‌روند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.