صفحه اصلی > آخرین اخبار و آب و آذربایجان و اقتصاد : انسداد ١٠٨٨ حلقه چاه غیرمجاز در آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی خبر داد:

انسداد ١٠٨٨ حلقه چاه غیرمجاز در آذربایجان شرقی

https://tabankhabar.ir/?p=12142

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه صیانت و مدیریت منابع آب استان، از انسداد ١٠٨٨ حلقه چاه غیرمجاز طی ٩ ماهه سال‌جاری در این استان خبر داد.

به گزارش تابان خبر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی، یوسف غفازاده با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای صیانت از منابع آب سطحی استان و طرح احیا و تعادل‌بخشی آب‌های زیرزمینی و فعالیت اکیپ‌های گشت و بازرسی از ابتدای سال‌جاری تاکنون تعداد ١٠٨٨ حلقه چاه غیرمجاز مسدود شده که از برداشت غیرمجاز ٣.۵ میلیون مترمکعب آب جلوگیری شده است.

وی با اشاره به مدیریت و کنترل میزان اضافه برداشت از چاه‌های مجاز استان، افزود: در این راستا از ابتدای سال‌جاری تاکنون تعداد ۴٩٧ دستگاه کنتور هوشمند بر روی این چاه‌ها نصب شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی همچنین در پایان گفت: تا پایان آذرماه تعداد ٣١۶ حلقه چاه غیرمجاز جدید در حال حفاری شناسایی و از ادامه حفاری آن‌ها ممانعت به عمل آمده که ٢٣١ دستگاه حفاری غیرمجاز نیز توقیف شده است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.