صفحه اصلی > دانشگاه و مراکز علمی و آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تابان خبر و تبریز : انعقاد تفاهم نامه پذیرش دانشجوی دوره‌های مشترک تحصیلی دانشگاه تبریز و دانشگاه فرهنگیان

با حضور سرپرست دانشگاه فرهنگیان صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم نامه پذیرش دانشجوی دوره‌های مشترک تحصیلی دانشگاه تبریز و دانشگاه فرهنگیان

https://tabankhabar.ir/?p=7415

تفاهم نامه همکاری پذیرش دانشجوی دوره‌های مشترک در مقطع کارشناسی با حضور دکتر سعید غیاثی ندوشن سرپرست دانشگاه فرهنگیان و دکتر صفر نصراله زاده رئیس دانشگاه تبریز امضا شد.

به گزارش تابان خبر، در سفر یک روزه دکتر غیاثی ندوشن سرپرست دانشگاه فرهنگیان به آذربایجان شرقی و به منظور جلب مشارکت دانشگاه های برتر در امر تربیت تخصصی – حرفه ای معلمان متناسب با نیازهای خاص آموزش و پرورش در مقاطع زمانی خاص و در راستای پذیرش دانشجوی دوره های مشترک تحصیلی در مقطع کارشناسی تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه تبریز و دانشگاه فرهنگیان منعقد شد.

در این تفاهم نامه که به امضای روسای دانشگاه های فرهنگیان و تبریز رسید، مقرر شد؛ دانشجویان پذیرش شده در رشته های اعلامی، پس از گذراندن ۲ سال از تحصیلات خود در دانشگاه مبدا و کسب صلاحیت های عمومی، ۲ سال دوم را در دانشگاه فرهنگیان و واحد های زیرمجموعه آن تحصیل کنند و در پایان، با اخذ مدرک دوگانه از سوی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه مشارکت کننده به عنوان معلم جذب نظام تعلیم و تربیت شوند.

انعقاد تفاهم نامه پذیرش دانشجوی دوره‌های مشترک تحصیلی دانشگاه تبریز و دانشگاه فرهنگیان

دکتر سعید غیاثی ندوشن در سفر یک روزه خود به استان آذربایجان شرقی از دانشگاه فرهنگیان بازدید کرد و انعقاد این تفاهم نامه یکی از برنامه های مهم این سفر بود.

پیش از این نیز این تفاهم نامه میان ۱۴ دانشگاه برتر کشور و دانشگاه فرهنگیان و با حضور وزیر آموزش و پرورش و سرپرست دانشگاه فرهنگیان به امضا رسیده بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.