صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تابان خبر و تبریز و جامعه و حوادث : انفجار گاز در تبریز موجب تخریب چهار ساختمان شد

انفجار گاز در تبریز موجب تخریب چهار ساختمان شد

https://tabankhabar.ir/?p=3507

به گزارش تابان خبر، سیامک نوروزی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران، افزود: این انفجار امروز و در منطقه حکم آباد تبریز رخ داد که به دلیل شدت انفجار سه ساختمان همجوار این منزل مسکونی نیز تخریب شدند و چند ساختمان دیگر نیز آسیب جزیی دیدند.

وی با اشاره به اینکه منازل تخریب شده تک واحدی هستند، خاطرنشان کرد: عوامل آتش نشانی در صحنه حادثه حضور دارند و آوار برداری و امداد رسانی ادامه دارد.

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی نیز گفت: با اعلام این حادثه بلافاصله کارشناسان اورژانس به محل اعزام شدند و تا کنون به ۲ مصدوم حادثه که صدمات جزیی دیده بودند، به صورت سرپایی امداد رسانی شده است.

وحید شادی نیا ادامه داد: کارشناسان اورژانس در محل حادثه تا اتمام آواربرداری حضور دارند.

شب گذشته نیز انفجار گاز شهری در یک ساختمان چهار طبقه در منطقه عباسی تبریز موجب جان باختن ۵ نفر و مصدومیت ۱۵ نفر دیگر شد و ساختمان ۱۰۰ درصد تخریب شد.

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.