صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تابان خبر و ورزش : باشگاه تراکتور از داور بازی مقابل آلومینیوم اراک شکایت رسمی کرد

باشگاه تراکتور از داور بازی مقابل آلومینیوم اراک شکایت رسمی کرد

تراكتور

https://tabankhabar.ir/?p=3486

به گزارش تابان خبر، باتوجه به تغییر شبانه تیم داوری بازی مقابل آلومینیوم از هفته هشتم مسابقات و تصمیمات بحث برانگیز تیم داوری این بازی، باشگاه تراکتور شکایت رسمی خود به همراه مستندات موجود را خطاب به حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ ارسال کرد.
متن نامه تراکتور بدین شرح است:
با سلام؛
احتراماً پیرو اتفاقات و اشتباهات داوری بازی دو تیم تراکتور و آلومینیوم از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور که روز یکشنبه (۱۴ آذر) ساعت ۱۵ در تبریز برگزار شد، به استحضار می‌رساند تغییر تیم داوری و نحوه قضاوت شبهه برانگیز بود که جزئیات آن به شرح ذیل ایفا می‌گردد.
باتوجه به اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال در تاریخ دهم آذرماه، قضاوت بازی دو تیم تراکتور و آلومینیوم اراک از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال به آقایان احمد محمدی، حمید سبحانی، مهدی شفیعی و مسعود حقیقی سپرده شده بود که نماینده فدراسیون فوتبال، ساعت ۲۰ روز سه شنبه (۱۳ آذر) در جلسه هماهنگی قبل این بازی، از تغییر تیم داوری خبر داد. بر اساس اعلام ایشان، اشکان خورشیدی و یاسر همرنگ به ترتیب جایگزین داور وسط و داور چهارم شدند. این تغییر تیم داوری در حالی رخ داد که خبری در سایت رسمی فدراسیون فوتبال در این زمینه منتشر نشد و هیچ‌گونه توضیحی نیز از سوی مراجع ذیربط در رابطه با دلایل اتخاذ این تصمیم ارائه نشد.
همچنین داور بازی دو تیم تراکتور و آلومینیوم قضاوت بحث برانگیز و تأثیرگذاری در این دیدار داشت؛ به طوری که دو گل صحیح و یک پنالتی باید به نفع تراکتور گرفته می‌شد که جزئیات اشتباهات داوری به شرح ذیل خدمت جنابعالی تشریح می‌شود.
بر اساس تصاویر تلویزیونی، دقیقه ۶ بازی، ضربه بازیکن تراکتور پس از برخورد به تیرک افقی از خط دروازه عبور کرد که متأسفانه داور و کمک‌هایشان از این صحنه چشم پوشی کردند. همگان می‌دانیم که دستیابی به گل برتری در دقایق نخست، می‌توانست روند بازی را به طور کامل عوض کند.
بر اساس تصاویر گرفته شده توسط دوربین باشگاه، دقیقه ۷۴ بازی بازیکن آلومینیوم با استفاده از دست خود، توپ را راهی کرنر کرد که این صحنه خطای پنالتی به نفع تراکتور بود.
بر اساس تصاویر تلویزیونی، محمد عباس‌زاده مهاجم تراکتور، دقیقه ۸۲ بازی در حالی توپ را وارد دروازه حریف کرد که هنگام ارسال پاس، این بازیکن از مدافع تیم آلومینیوم عقب‌تر بود و تصمیم داور مبنی بر آفساید بودن این گل، اشتباه بود.
باشگاه تراکتور ضمن ارسال مستنداتش در این زمینه، اعتراض و شکایتش را نسبت به تغییر شبانه داوری و تصمیمات اشتباه و تأثیرگذار تیم داوری را اعلام کرده و خواستار پیگیری موضوع توسط مراجع مرتبط و اعلام رسمی نتایج حاصل، خدمت افکار عمومی به ویژه هواداران پرشور و میلیونی تراکتور است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.