صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و فرهنگ و هنر : برگزاری محفل شعر مقاومت در محکومیت جنایات اسرائیل

برگزاری محفل شعر مقاومت در محکومیت جنایات اسرائیل

https://tabankhabar.ir/?p=9531

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تبریز از برگزاری محفل شعر مقاومت در حمایت از طوفان الاقصی و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی خبر داد.

به گزارش تابان خبر، حجت الاسلام والمسلمین مظفر رجب زاده سه شنبه ضمن اعلام این خبر گفت: امروز مظلومیت مردم مسلمان فلسطین به قدری جانسوز هست که هیچ زبانی توان بیان آن را ندارد و پایان دادن به چنی شرایطی می طلبد که همه مردم جهان به یاری مردم مظلوم غزه بشتابند.

وی ادامه داد: زبان شعر یک موهبت ویژه الهی است که در طول تاریخ ستون های ظلم را به لرزه در اورده است و امروز وظیفه هر شاعر آزاده ای است که به بیان مظلومیت مردم فلسطین پرداخته و واقعیت و ماهیت ناپاک رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی و جنایات هایشان را بر ملا کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تبریز تصریح کرد: حرکت غرور آفرین طوفان الاقصی، آرامش پوشالی صهیونیسم را بر باد داده و بر همین اساس انجمن شاعران اهل بيت عليهم السلام اداره تبلیغات اسلامی تبريز در محفل شعرای آیینی در حمایت از طوفان الاقصی و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی به ایراد شعر پرداختند.

حجت الاسلام رجب زاده گفت: در راستای نشر حداکثری محتواهای فرهنگی متناسب با اقدامات و دستاوردهای محور مقاومت و ادای دینی حداقلی نسبت به مظلومیت مردم ستمدیده فلسطین، شعرخوانی های این محفل در قالب محتوای صوتی نیز ضبط و منتشر خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.