صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و سردبیر و شهرداری و شورای اسلامی شهرتبریز و فرهنگ و هنر : بهترین آثار کارگاه نقاشی شاهدان شيدايی در سطح ملی به نمایش درمی‌آیند

مدیرانجمن تجسمی روایت فتح:

بهترین آثار کارگاه نقاشی شاهدان شيدايی در سطح ملی به نمایش درمی‌آیند

https://tabankhabar.ir/?p=10953

مسئول تجسمی بنیاد روایت فتح از نمایش برترینهای کارگاه نقاشی رسم شاهدان شیدایی که در آستانه کنگره ملی ده هزار شهید استان آذربایجان شرقی برپا شده در سطح ملی خبر داد.

به گزارش تابان خبر، محمد حبیبی با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی سیزدهمین استان کشور است که در آن کارگاه نقاشی برگزار می شود، اظهار کرد: این کارگاه با هماهنگی های قبلی با مسئولان استانی و همراهی شهرداری تبریز و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در موضوع شهدای شهر برگزار شده است.

بهترین آثار کارگاه نقاشی شاهدان شيدايی در سطح ملی به نمایش درمی‌آیند

او ادامه داد: در این کارگاه هنرمندان استانی باید اثر خود را با موضوع تعیین شده نقاشی کنند و در پایان بهترین آثار تمام استان های کشور در قالب نمایشگاه ملی در تهران برپا خواهد شد.

حبیبی با بیان اینکه کارگاه نقاشی در قالب برنامه ملی «روایت یاران» است، اظهار کرد: برگزاری این کارگاه نقاشی در عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه تبیین است.

بهترین آثار کارگاه نقاشی شاهدان شيدايی در سطح ملی به نمایش درمی‌آیند

او حضور جوانان را مهم ترین بخش کارگاه نقاشی دانست و افزود: ما در هر استان از شش تا هشت هنرمند استانی برای شرکت در کارگاه نقاشی دعوت می کنیم و حضور جوانان در این کارگاه یکی از اهداف اصلی ما است.

گفتنی است کارگاه نقاشي «رسم شاهدان شيدايي» همزمان با برگزاري كنگره ۱۰ هزار شهيد استان با حضور نقاشان برجسته ملي و استان در روايت تصوير مقاومت و حماسه شهداي آذربايجان از پنجشنبه و جمعه، نهم و دهم آذرماه از ساعت ۱۰ صبح تا اذان مغرب و عشا در صحن مسجد تاريخي كبود تبريز به همت سازمان فرهنگي اجتماعي ورزشي شهرداري تبريز برگزار می شود.

مصاحبه از: زهرا ناصران

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.