صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و صمت : بهره‌برداری از ۲۶۸۳ واحد نهضت ملی مسکن در هفته دولت

بهره‌برداری از ۲۶۸۳ واحد نهضت ملی مسکن در هفته دولت

https://tabankhabar.ir/?p=7800

مدیر کل راه و شهرسازی استان گفت: ۲۶۸۳ واحد نهضت ملی مسکن و جوانی جمعیت طی هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش تابان خبر، مدیر کل راه و شهرسازی استان با اشاره به فرارسیدن هفته دولت، اظهار کرد: به همین مناسبت 2683 واحد مسکن نهضت ملی و خودمالکی و بازآفرینی در سطح استان افتتاح خواهد شد. به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان:امیر بخشی زاده مدیر کل راه و شهرسازی استان همزمان با هفته دولت غاز هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد:هفته دولت، هفته اقتدار و پیروزى دولتى است که حمایت و پشتیبانى میلیونها تن از ملت خود را همراه دارد.

وی گفت: هفته دولت، هفته سپاس و قدردانى از دولتى است که هدفش اجراى حدود الهى و احکام آسمانى اسلام و ایجاد جامعه اى سرشار از عدالت، نظم و امنیت است. این هفته مبارک بر همه دولت مردانى که وجود خویش را وقف خدمت به اسلام و جامعه کرده اند.

وی گفت: تعداد واحدهای قابل افتتاح شامل 513 پروژه خودمالک شهری، 176پروژه خودمالک بافت فرسوده شهری، 450 پروژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، 44 پروژه شامل گروههای چندخانواری و 1500 پروژه شامل خودمالکی روستایی که در کل شامل 2683 پروژه خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.