صفحه اصلی > آخرین اخبار و بین الملل و تابان خبر و ورزش : بیرانوند: دیدار با انگلیس خیلی مهم است/ می‌توانیم صعود کنیم

بیرانوند: دیدار با انگلیس خیلی مهم است/ می‌توانیم صعود کنیم

https://tabankhabar.ir/?p=3982

به گزارش تابان خبر، علیرضا بیرانوند پنجشنبه شب در گفت‌وگو با یک‌ برنامه تلویزیونی در خصوص مهار پنالتی کریستیانو رونالدو در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: اگر رونالدو چشم‌هایش را می‌بست و با پشت پا هم ضربه را به قسمت دیگری از دروازه میزد، توپ گل میشد چراکه از قبل تصمیم‌ گرفتم کدام سمت‌ شیرجه‌ بزنم.

وی افزود: زمانی که من چطوری کریس را گفتم همه به طنز از آن یاد کردند. خدا آن جمله را در زبانم گذاشت. من نمی‌دانستم خدا چه چیزی پیش پای من قرار داده است.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: چهار پنالتی آخر رونالدو در آن زمان را دیدم که همه آنها را به سمت راست خودش و چپ دروازه بان میزد. من فقط تمرکزم روی آن منطقه بود و خدا هم خیلی کمک کرد. برای آن پنالتی تصمیمم را از قبل گرفته بودم که کجا بپرم. به غیر از آن صحنه او به هر جا می‌زد توپ گل می‌شد.

بیرانوند در مورد همگروهی با انگلیس در جام جهانی خاطرنشان کرد: مقابل بازیکنان تیم هایی که در جام جهانی باید مقابل آنها به میدان برویم بازی کردم. سال پیش مقابل تاتنهام به میدان رفتم و برابر گرت‌ بیل هم بازی کردم. از طرفی یکی دو بازیکن تیم ملی آمریکا در بواویشتا هم بازی من هستند که با آنها شوخی می‌کنم.

وی تاکید کرد: با توجه به سبک بازیکنانی که حریفان دارند و شرایط بازیکنان ما، واقعا اتفاقات خوبی ممکن است رخ دهد. بازی اول ما خیلی مهم است.جام جهانی روسیه پس از قرعه کشی سه ماه زمان داشتیم و تنها یک روز آنالیز اسپانیا کردیم. چهار ماه مدام برای بازی با مراکش تمرکز کردیم. از الان هم فقط باید روی بازی اول کار کنیم. از الان فقط باید حواسمان روی بازی با انگلیس باشد. اگر بتوانیم بازی اول را نبازیم روحی و روانی روی تیم ما تاثیر بگذارد و مطمئنم برای اولین بار به مرحله بعد صعود خواهیم کرد.

تیم ملی ایران در جام‌جهانی ۲۰۲۲ با انگلیس، آمریکا و برنده پلی‌آف‌ اروپا (ولز با برنده اسکاتلند) همگروه است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.