صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تابان خبر و تبریز و شهرداری و شورای اسلامی شهرتبریز :  بیش از شش هزار تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز توزیع شد

 بیش از شش هزار تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز توزیع شد

https://tabankhabar.ir/?p=4141

به گزارش تابانن خبر، محمد رشتبری در تشریح این خبر گفت: بالغ بر شش هزار و ۳۰۰ تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز طی چهار ماه نخست سال جاری توزیع شده است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته اظهار کرد: عملیات آسفالت‌ریزی به صورت کلی و لکه‌گیری توسط معاونت‌های عمران و خدمات شهری انجام شده است که برای آسفالت‌ریزی‌های اساسی و کلی نسبت به زیرسازی و تسطیح و رگلاژ آنها نیز اقدام شده است.

رشتبری با اشاره مسیرهای آسفالت‌ریزی شده طی مدت مذکور گفت: مسیرهای جاده قدیم وادی رحمت، نور غربی، ۵ متری پنجم ابوذر، محلات کوجوار، لاله به طرف امام حسین، جلالیه، اندیشه، کوی فروردین، کوی شبنم، سوسنگرد، خیابان فجر، نگارستان غربی، محلات لاله و لقمان حکیم طی هفته گذشته به صورت کلی و یا لکه‌گیری آسفالت ریزی شده‌اند.

شهردار منطقه ۷ تبریز همچنین یادآور شد: این عملیات توسط معاونت‌های فنی عمرانی و خدمات شهری به صورت آسفالت‌ریزی کلی و جزئی صورت می‌گیرد و در ادامه تمامی محلات و مسیرهای منتهی نیز آسفالت ریزی خواهند شد.

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.