صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تابان خبر و تبریز و جامعه : بیش از ۲ تن مکمل غذایی دام و طیور قاچاق در مراغه کشف شد

بیش از ۲ تن مکمل غذایی دام و طیور قاچاق در مراغه کشف شد

دام

https://tabankhabar.ir/?p=3063

به گزارش تابان خبر ،سرهنگ توحید فارسی در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس آگاهی این شهرستان حین گشت‌زنی در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه کامیون باری مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو توقیف شده تعداد ۸۸ کیسه ۲۵ کیلویی مکمل غذایی دام و طیور قاچاق به وزن ۲ هزار و ۲۰۰ کیلوگرم در برندهای مختلف کشف شد.

وی اضافه کرد: بر اساس اعلام کارشناسان امر ارزش این کالاهای قاچاق حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

وی با اشاره به توقیف این خودرو، گفت:  همچنین در این راستا یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

وی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف و موارد مشکوک، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.