صفحه اصلی > آخرین اخبار و جامعه : بیمارستان ۸۶ تختخوابی عجب‌شیر به زودی بیمار پذیرش می‌کند

بیمارستان ۸۶ تختخوابی عجب‌شیر به زودی بیمار پذیرش می‌کند

بیمارستان

https://tabankhabar.ir/?p=3383

به گزارش تابان خبر،  علی علیزاه روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران به بازدید اخیرش از آخرین مراحل تجهیز و نصب دستگاه‌های بیمارستانی این مرکز درمانی اشاره کرد و افزود: پذیرش بیماران با انتقال بخش‌های مختلف از ساختمان قدیم به این بیمارستان جدید انجام می‌شود.

وی به موج پنجم کرونا و افزایش مبتلایان به کووید ۱۹ نیز اشاره و بیان کرد: بخش کرونای این بیمارستان نیز در طبقه دوم آن با ۳۰ تخت مجهز به این بیماران خدمات ارایه خواهد کرد.

به گزارش تابان خبر،  عملیات اجرایی این بیمارستان از سال ۱۳۸۵ شروع شده بود اما گاهی به دلیل کمبود اعتبار و گاهی کم‌توجه متولی وقت آن، پیشرفت کم و غیرقابل قبول داشت تا اینکه تکمیل این بیمارستان از سال گذشته به دانشگاه علوم پزشکی تبریز محول شد.

بهره‌برداری از این بیمارستان که از مطالبه‌های مردم این شهرستان است، با پیگیری‌های ویژه‌ مسئولان و با صرف ۲۰۰ میلیارد تومان تحقق یافت؛ این بیمارستان با عنوان بیمارستان امام خمینی (ره) در زمینی به مساحت ۱۵ هزار مترمربع و با زیربنای هشت هزار و ۶۷۰ مترمربع در چهار طبقه احداث شده و با بهره‌برداری از آن بسیاری از نیازهای درمانی شهرستان برطرف می‌شود.

بیمارستان جدید عجب‌شیر دارای بخش‌های تخصصی داخلی زنان و زایمان، مراقبت‌های ویژه، کلینیک‌های فوق تخصصی، آزمایشگاه‌ها، بخش نوزادان و کودکان و درمانگاه‌های تخصصی است و بهره‌برداری از آن تحولی بزرگ در حوزه درمان شهرستان به شمار می‌رود.

شهرستان حدود ۷۰ هزار نفری عجب‌شیر در ۸۵ کیلومتری تبریز، مرکز استان آذربایجان‌شرقی و در کنار دریاچه ارومیه قرار دارد و مرکز آن هم شهر عجب‌شیر است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.