تابلوی نقاشی به وسعت صلح جهانی

https://tabankhabar.ir/?p=12228

تابلو نقاشی به وسعت صلح جهانی توسط دستان هنرمند استاد داوری روی بوم نقاشی نقش بست.

به گزارش تابان خبر، محمدرضا داوری در حاشیه برگزاری همایش «تب غزه» در گفتگو با خبرنگار تابان خبر با اشاره به موضوع تابلو نقاشی اظهار کرد: این تابلو نقاشی دو دختر تبریزی و غزه ای را نشان می‌دهد که دختر تبریزی دختر بچه اهل غزه را در پناه خود نگه داشته است.

وی هدف از نقاشی این طرح را در راستای حمایت از کودکان جنگ دیده جهان اعلام کرد و افزود: بنده این تابلو نقاشی را برای حمایت از تمام کودکان دنیا که در شرایط جنگ زندگی می‌کنند، اهدا می‌کنم.

این استاد نقاشی با بیان اینکه در این نقاشی از نماد تبریز برای نشان دهنده صلح استفاده شده است، اظهار کرد: این تابلو نقاشی حاوی پیام صلح جهانی در راستای حمایت از کودکان غزه است.

داوری با اشاره به خواهر خواندگی تبریز و غزه بیان کرد: دو شخصیت موجود در این تابلو نقاشی  نشان دهنده خواهرخواندگی تبریز و غزه است که در فضای نگارگری و رئالیسم طراحی شده و جنبه صلح آمیز دارد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.