صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و جامعه : تحویل یک هزار قطعه زمین به خانواده‌های سه فرزند

تحویل یک هزار قطعه زمین به خانواده‌های سه فرزند

https://tabankhabar.ir/?p=9087

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: موضوع جوانی جمعیت از دیگر بخش‌های قانون جهش تولید مسکن است و خانواده‌هایی که سه فررند یا بیشتر دارند در چند روز آینده در مجموع هزار قطعه زمین تحویل خواهند گرفت.

به گزارش تابان خبر به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی (آذربایجان شرقی)، جلسه ارتباط تصویری با حضور امیر بخشی زاده مدیرکل راه و شهرسازی و عابدین خرم، استاندار آذربایجان شرقی با رئیس جمهور با اولویت بررسی میزان پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن و پرداخت تسهیلات به این واحدها برگزار شد.

امیر بخشی زاده مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در این جلسه با اشاره به اینکه واحدهایی که بالای ۶۰ درصد پیشرفت دارند جزو اولویت واگذاری هستند و تامین تسهیلات آنها در اولویت است ادامه داد: موضوع جوانی جمعیت از دیگر بخش‌های قانون جهش تولید مسکن است و خانواده‌هایی که سه فررند یا بیشتر دارند در چند روز آینده در مجموع هزار قطعه زمین تحویل خواهند گرفت.

استاندار آذربایجان شرقی :روند ساخت مسکن در استان نسبت به گذشته ازلحاظ سرعت و دقت خوبی برخوردار است

استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای مسکن آذربایجان شرقی افزود: روند ساخت مسکن در استان نسبت به گذشته ازلحاظ سرعت و دقت خوبی برخوردار است.

عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه روند ساخت مسکن در استان نسبت به گذشته از لحاظ سرعت و دقت خوب است گفت: بیش از ۸۹ هزار واحد به صورت خود مالکی و شهرک‌های مسکونی در استان در حال احداث است.

وی افزود: در این بین مسکن روستایی از موضوعاتی است که باید تسهیلات آن به موقع پرداخت شود و ارزیابی ما نشان می‌دهد به ۷۵۰۰ مسکن روستایی تسهیلات داده شده است، همچنین ارزیابی وضعیت بانک‌ها از لحاظ اعطای تسهیلات از موضوعاتی است که عقب ماندگی وجود دارد و باید در بازه زمانی لازم جبران شود.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.