صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اقتصاد و تبریز و صمت : تسریع اجرای پروژه ها در گرو افزایش سقف تسهیلات وام بانکی

تسریع اجرای پروژه ها در گرو افزایش سقف تسهیلات وام بانکی

https://tabankhabar.ir/?p=7450

به گزارش تابان خبر، در جلسه شورای مسکن که در محل سازمان عمران شهرجدید سهند ، پس از بحث و بررسی و تبادل نظر بین اعضای شورا اظهار کرد: پروژه‌ها حسب واریزی به موقع متقاضیان و پیشرفت آنها، بلوک‌بندی و افزایش تسهیلات وام بانکی فعلآ تا اتخاذ تدابیر بعدی شامل پروژه هایی گردد که با واریزی به موقع متقاضیان از پیشرفت مناسب برخوردار شوند.

در ادامه مدیرعامل شرکت عمران ضمن خیرمقدم اظهار کرد، طبق نامه وزارت راه و شهرسازی مبنی بر اجرایی شدن هر چه سریع‌تر افزایش تسهیلات وام بانکی پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن از مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان به مبلغ ۵۵۰ میلیون تومان را خواستار شد.

وی همچنین افزایش وام منوط به پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه‌ها و تبعات آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد .

ذاکری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداري آذربایجانشرقی نیز با بررسی نحوه اعطای تسهیلات بانکی و استماع گزارش شرکت عمران و بانک‌ها و مذاکره تلفنی با معاون وزیر راه و شهرسازی بر همکاری بانک‌ها و اولویت بندی سریع پروژه‌ها تاکید کرد.

وی همچنین بانک‌ها را ملزم به ارائه گزارش در جلسه بعدی نمود.

فیروزی فرماندار شهرستان اسکو نیز ضمن تاکید بر مساعدت مالی به پروژهای نهضت ملی مسکن، حضور و ایجاد شعبه توسط بانکها در شهر جدید سهند را ضرورت دانست.

شورای مسکن استان آذربایجان‌شرقی به میزبانی شرکت عمران شهر جدید سهند ، به ریاست ذاکری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی و با حضور فیروزی فرماندار شهرستان اسکو، بخشی زاده مدیرکل راه و شهرسازی استان، سعیدی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند و رؤسای بانک‌های عامل آذربایجان‌شرقی در خصوص تسهیلات بانکی پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن شهر جدید سهند برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.