تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۴
کد خبر : 7450

تسریع اجرای پروژه ها در گرو افزایش سقف تسهیلات وام بانکی

تسریع اجرای پروژه ها در گرو افزایش سقف تسهیلات وام بانکی

به گزارش تابان خبر، در جلسه شورای مسکن که در محل سازمان عمران شهرجدید سهند ، پس از بحث و بررسی و تبادل نظر بین اعضای شورا اظهار کرد: پروژه‌ها حسب واریزی به موقع متقاضیان و پیشرفت آنها، بلوک‌بندی و افزایش تسهیلات وام بانکی فعلآ تا اتخاذ تدابیر بعدی شامل پروژه هایی گردد که با

به گزارش تابان خبر، در جلسه شورای مسکن که در محل سازمان عمران شهرجدید سهند ، پس از بحث و بررسی و تبادل نظر بین اعضای شورا اظهار کرد: پروژه‌ها حسب واریزی به موقع متقاضیان و پیشرفت آنها، بلوک‌بندی و افزایش تسهیلات وام بانکی فعلآ تا اتخاذ تدابیر بعدی شامل پروژه هایی گردد که با واریزی به موقع متقاضیان از پیشرفت مناسب برخوردار شوند.

در ادامه مدیرعامل شرکت عمران ضمن خیرمقدم اظهار کرد، طبق نامه وزارت راه و شهرسازی مبنی بر اجرایی شدن هر چه سریع‌تر افزایش تسهیلات وام بانکی پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن از مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان به مبلغ ۵۵۰ میلیون تومان را خواستار شد.

وی همچنین افزایش وام منوط به پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه‌ها و تبعات آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد .

ذاکری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداري آذربایجانشرقی نیز با بررسی نحوه اعطای تسهیلات بانکی و استماع گزارش شرکت عمران و بانک‌ها و مذاکره تلفنی با معاون وزیر راه و شهرسازی بر همکاری بانک‌ها و اولویت بندی سریع پروژه‌ها تاکید کرد.

وی همچنین بانک‌ها را ملزم به ارائه گزارش در جلسه بعدی نمود.

فیروزی فرماندار شهرستان اسکو نیز ضمن تاکید بر مساعدت مالی به پروژهای نهضت ملی مسکن، حضور و ایجاد شعبه توسط بانکها در شهر جدید سهند را ضرورت دانست.

شورای مسکن استان آذربایجان‌شرقی به میزبانی شرکت عمران شهر جدید سهند ، به ریاست ذاکری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی و با حضور فیروزی فرماندار شهرستان اسکو، بخشی زاده مدیرکل راه و شهرسازی استان، سعیدی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند و رؤسای بانک‌های عامل آذربایجان‌شرقی در خصوص تسهیلات بانکی پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن شهر جدید سهند برگزار شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.