صفحه اصلی > آخرین اخبار و تابان خبر و جامعه و حوادث : حوادث چهارشنبه آخر سال در آذربایجان شرقی ۲۴۹ مصدوم بر جا گذاشت

حوادث چهارشنبه آخر سال در آذربایجان شرقی ۲۴۹ مصدوم بر جا گذاشت

https://tabankhabar.ir/?p=3884

به گزارش تابان خبر، فرزاد رحمانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: مصدومان شهرستانی حوادث مرتبط با چهارشنبه آخر سال استان در هشترود، اهر، عجب شیر،میانه، بناب، مرند، ورزقان، هادیشهر, سراب، اسکو و مراغه بودند.

وی اضافه کرد: از این تعداد ۴۰ نفر در بیمارستان های استان شامل ۶ نفر بیمارستان نیکوکاری نفر بیمارستان نیکوکاری، ۱۱ نفر بیمارستان سینا، ۱۰ نفر بیمارستان شهدا و چهار نفر در بیمارستان علوی تبریز، سه نفر بیمارستان مرند و ۶ تن در بیمارستان مراغه بستری شدند.

دکتر رحمانی گفت: ۵۴ درصد مصدومان زیر ۱۸ سال هستند و  کمترین سن در بین مصدومان ۴ سال، بیشترین سن ۷۴ سال گزارش شده است.

وی ادامه داد: ۵۰ درصد آسیب دیدگان چهارشنبه اخر سال استان رهگذران و تماشاچی ها بوده اند.

رییس اورژانس استان از افزایش  ۴۳ درصدی مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال نسبت به سال قبل خبر داد و گفت: بیشتر میزان مصدومیت افراد امسال مربوط به صدمات چشمی، سوختگی اندام و قطع عضو بود.

به گزارش تابان خبر، پارسال ۱۷۴ نفر در حوادث مرتبط با چهارشنبه آخر سال در آذربایجان شرقی مصدوم شدند.

از ۱۶ بهمن امسال تاکنون بر اثر انفجار مواد محترقه در آذربایجان شرقی پنج نفر جان خود را از دست داده و چند واحد مسکونی تخریب شده و آسیب دیده اند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.