صفحه اصلی > آخرین اخبار و اقتصاد و جامعه : خروج دام زنده از بستان آباد ممنوع است

خروج دام زنده از بستان آباد ممنوع است

https://tabankhabar.ir/?p=4051

به گزارش تابان خبر، ابولفضل پاشائی در دیدار مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی گفت: افزایش قیمت گوشت قرمز در روزهای اخیر به دلیل افزایش قیمت دام زنده بوده که عامل اصلی افزایش قیمت دام زنده هم قاچاق دام زنده از شهرستان به مناطق دیگر است و با تصمیم ستاد تنظیم بازار شهرستان از امروز هرگونه حمل و انتقال دام زنده بدون مجوز در مبادی شهرستان کنترل و از خروج غیرمجاز و بدون مجوز خودداری خواهد شد.

وی همچنین از کاهش صف های مردم در نانوایی های شهرستان خبر داد و گفت: در طول ۱۰ روز کذشته بیش از ۵ تن آرد قاچاق و احتکار شده در شهرستان کشف و به نانوایی هایی که قانون را رعایت می کنند برای پخت نان و عرضه به مردم ارائه شده است.

صمد حضرتی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی هم در این جلسه از بررسی میدانی مشکلات عرضه کالاهای اساسی در شهرستان های استان و طرح آنها در کمیسیون استانی خبر داد و گفت: مشکلات همه شهرستانها به صورت متمرکز در استان بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ می شود تا رویه واحد در کل استان وجود داشته باشد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.