صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و سلامتی : داوطلبان هلال‌احمـر با خدمت در مناطق دورافتاده، رضایت مردمی را کسب کرده‌اند

فرماندار شهرستان تبریز:

داوطلبان هلال‌احمـر با خدمت در مناطق دورافتاده، رضایت مردمی را کسب کرده‌اند

https://tabankhabar.ir/?p=11249

فرماندار شهرستان تبریز، در آیین نکوداشت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، گفت: لباس سرخ هلال‌احمر نشان ایثار و نماد مانایی تشیع است.

به گزارش تابان خبر به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی، در آیین نکوداشت داوطلبان جمعیت هلال احمر در تبریز که روز سه شنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۲ با حضور بیش از ۲۰۰ تن از اعضای و داوطلبان این جمعیت در سالن همایش های اداره کل اوقاف و امور خیریه برگزار شد، از ۱۰۰ نفر از داوطلبان و خیرین و داوطلبان برگزار شد.

داوطلبان هلال‌احمـر با خدمت در مناطق دورافتاده، رضایت مردمی را کسب کرده‌اند

یونس فاتح، فرماندار شهرستان تبریز در این مراسم، با تجلیل از خدمات داوطلبانه جمعیت هلال احمر و مشارکت داوطلبان و خیرین در تحقق آنها، گفت: لباس جمعیت هلال احمر نشان ایثار و نماد مانایی تشیع است.

وی افزود: قدر لباس جمعیت هلال احمر را بدانید این لباس مقدس است.

فاتح با اشاره به خدمات جمعیت هلال احمر در مناطق محروم، گفت: رویدادهای جمعیت هلال احمر با موضوعات محرومیت زدایی، نذر آب، کاروان‌های سلامت از جمله در مناطق دورافتاده هوراند مانند روستای پشتاب برگزار شده است و من در گفتگوهایی که با اهالی روستاها انجام داده ام، رضایت مردمی را در پی داشته است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.