شناسه مجوز وزارت ارشاد: ۸۶۴۲۸

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: المیرا جلیلی

شما بازدیدکننده محترم، می توانید از طرق زیر با ما در ارتباط باشید :

۱- از طریق فرم الکترونیکی ارسال پیام در قسمت تماس با ما

۲- ارسال پست الکترونیک به jalili_elmira@yahoo.com 

۳- تماس با شماره تلفن: ۰۹۰۵۸۴۳۰۱۰۹

آدرس دفتر: تبریز_شهرک نور_خیابان نگارستان جنب بانک مسکنپایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

پروانه ی فعالیت این پایگاه اطلاع رسانی به نام رسمی « تابان خبر» به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی المیرا جلیلی، در تاریخ ۱۵-۲-۹۹ به شماره ثبت ۸۶۴۲۸ از سوی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.

تابان خبر وابسته به هیچ حزب و جناح سیاسی نیست و به اردوگاه های سیاسی سرسپردگی ندارد و صرفا دل در گرو ولایت امر(به عنوان سکان و ستون نظام)، منافع ملی و مصالح عالیه نظام و انقلاب اسلامی دارد و به قانون اساسی جمهوری اسلامی سر سپرده است.

صداقت، سرعت، درستی و جامعیت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات، سر لوحه فعالیت خطیر و پر خطر دست اندرکاران پایگاه خبری تابان خبر است.

لازم به توضیح است آدرس اینترنتی پایگاه خبری وتحلیلی تابان خبر/http://www.tabankhabar.ir می باشد که کار خودرا شروع نموده است .

…………………………………………………………………………………………….