صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و پليس : دستگیری قاتل فراری در تبریز

دستگیری قاتل فراری در تبریز

https://tabankhabar.ir/?p=7495

معاون فرهنگی و اجتماعی فراجای آذربایجان شرقی از دستگیری قاتل فراری در منطقه ائل گلی تبریز تنها ظرف یک ساعت پس از ارتکات این جرم خبر داد.

به گزارش تابان خبر،سرهنگ هاشم شعفی افزود: در پی وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل با استفاده از سلاح سرد به علت اختلافات شخصی در شامگاه گذشته، افزود: با تلاش هوشمندانه و مستمر ماموران انتظامی و هدایت عملیات میدانی رئیس کلانتری ۲۰ منطقه پرواز تبریز، قاتل در کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر شد.

به گفته وی پس از تشکیل پرونده قتل یاد شده، برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی استان تحویل داده شد.

سرهنگ شعفی در تشریح این حادثه، گفت: نیمه شب گذشته یک مورد درگیری منجر به قتل بین ۲ جوان در منطقه ایل گلی تبریز به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش شد که بلافاصله ماموران کلانتری ۲۰ پرواز در محل حادثه حضور یافتند.

وی ادامه داد: با حضور ماموران مشخص شد ۲ جوان به دلیل اختلافات شخصی با یکدیگر درگیر که یکی از آنان با ضربات چاقو جوان دیگر را مجروح و از محل متواری شده است بر این اساس اقدامات درمانی اورژانس موثر واقع نشده و مصدوم در محل حادثه فوت کرده بود.

 

منبع: ایرنا

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.