صفحه اصلی > آخرین اخبار و بین الملل و تابان خبر و جهان و حوادث : رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی : می‌ترسیم در خیابان‌های تل‌آویو راه برویم!

رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی : می‌ترسیم در خیابان‌های تل‌آویو راه برویم!

https://tabankhabar.ir/?p=3995

به گزارش تابان خبر، «آویو کوخاوی» طی سخنانی با اذعان به شکست نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی در عملیات تیراندازی اخیر در یکی از خیابان های تل آویو گفت: «نیروهای امنیتی اسرائیل که نتوانسته‌ند اوضاع را کنترل کنند، متحمل شکست شدند و مجری عملیات به راحتی توانست از محل حادثه متواری شود».

وی با اشاره به اوضاع بوجود آمده در سرزمین های اشغالی که با عملیات شهادت طلبانه جوانان فلسطینی روی داده، افزود: «به امنیت شهرک‌نشینان آسیب وارد شده و این وضعیت برای مدت طولانی ادامه خواهد داشت».

به گزارش شبکه المنار، کوخاوی افزود: «ما پیشتر نگران سوار شدن در اتوبوس بودیم، اما اکنون می‌ترسیم در خیابان‌ها  راه برویم و این احتمال وجود دارد که مجریان عملیات درب منازل ما را بزنند».

در عملیات اخیر جوانان فلسطینی که پنجشنبه شب در خیابان “دیزنگوف” تل‌آویو روی داد سه صهیونیست کشته و بیش از ۱۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند، عملیاتی که بی سابقه توصیف شده است.

این عملیات ضمن مختل کردن بسیاری از خدمات شهری در تل‌آویو، موجی از ترس را در وجود ساکنان، نظامیان و نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی به وجود آورده است.

مجری این عملیات استشهادی پس از ساعت ها  تعقیب و گریز گسترده نظامیان صهیونیست به ضرب گلوله به شهادت رسید.

پیش از این نیز در پی تیراندازی در شهر «بنی براک» واقع در شرق تل آویو پنج صهیونیست کشته و ۶ تن دیگر زخمی شده بودند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.