صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و فرهنگ و هنر : رویکرد اصلی کنگره ۱۰ هزار شهید محصول محوری است 

دبیر کمیته علمی کنگره ۱۰ هزار شهید آذربایجان‌شرقی:

رویکرد اصلی کنگره ۱۰ هزار شهید محصول محوری است 

https://tabankhabar.ir/?p=9630

دبیر کمیته علمی کنگره ۱۰ هزار شهید آذربایجان‌شرقی گفت: رویکرد اصلی این کنگره بحث اجرای رویدادها است و بحث مسأله محوری و محصول محوری است.

به گزارش تابان خبر، نادر ارسلانی قبل از ظهر امروز در نشست خبری دبیر کمیته علمی کنگره ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی با بیان اینکه هدف اصلی ما حرکت به سمت مردمی سازی علم و فناوری است، اظهار کرد: ما بر اساس رویدادها عرضه فناوری و چالش معکوس پس از شناسایی رویدادها بر حسب نیازها اقدام به تولید محصول کنیم.

او ادامه داد: فرهنگ دفاع مقدس که به فرموده مقام معظم رهبری «دفاع همچنان باقی است»، را به حوزه علمی و فناوری سوق دهیم.

معاون علمی پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا آذربایجان شرقی از رونمایی دو جلد کتاب خبر داد و افزود: تولیدات علمی با رویکرد علم و فناوری رونمایی می شود.

ارسلانی همچنین توسعه صنایع نرم و خلاق در صنایع ایران و مسأله محوری در تشکل ها، نجما نهضت جوانان مسأله محور انقلاب اسلامی، مشارکت مردم، رونمایی از محصولات مورد نیاز از جمله پد پانسمان بیماری های پروانه ای، رونمایی از مینی کمباین، تصفیه پسماندها را از دیگر برنامه های این معاونت علمی پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا استان عنوان کرد.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.