صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تابان خبر و تبریز و سیاست : زمانیکه پای منافع ملی در میان باشد، هم‌صدا می‌شویم

دادستان مرکز آذربایجان شرقی:

زمانیکه پای منافع ملی در میان باشد، هم‌صدا می‌شویم

https://tabankhabar.ir/?p=10274

دادستان مرکز آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه زمانیکه پای منافع ملی در میان باشد، همه باهم همصدا هستیم، تصریح کرد: قطعا این نظام و خاک، مسئولیت سنگینی بر دوش ما گذاشته است.

به گزارش تابان، بابک محبوب علیلو با حضور در غرفه تابان خبر، در نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری، با بیان اینکه هر انسانی نسبت به خاکی که در آن متولد می‌شود، تعصب و عرق خاصی به آن دارد، اظهار کرد: اکنون در کشوری متولد شده‌ایم که دارای ارزش بسیار بالایی برای ما است، اگر کشور خود را در کنار نظام جمهوری در نظر بگیریم قطعا این نظام و خاک، مسئولیت سنگینی بر دوش ما می‌گذارد.

 وی تصریح کرد: زمانیکه دشمن با کشوری مانند ایران و نظام حاکم بر آن  مواجه می‌شود، طبیعی است که بخواهد به بهانه‌های مختلف آن را تهدید کند، هرچند که می‌پذیریم در حوزه‌های مختلف از جمله حوزه‌ی اقتصادی مشکل داریم؛ ولی از مدیران و دست اندرکاران به ویژه در سطح عالی، این انتظار را داریم که برنامه و تدابیری برای رفع مشکلات بیاندیشند.

زمانیکه پای منافع ملی در میان باشد، باهم همصداییم

دادستان مرکز آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه حوزه مطبوعات و فضای مجازی، ضلع اصلی جنگ نرم است، گفت: قطعا فعالان این حوزه می‌توانند با ابزار ویژه‌ی خود در مقابل دشمن ظاهر شوند و در راستای فرهنگی سازی و پیشگیری و برخورد گام بردارند.

 وی با بیان اینکه در مقابل جنگ نرم باید از ابزارهای متناسب آن استفاده کنیم، گفت: این ابزار جز فرهنگ و برخورد نرم، ابزار دیگری نیست، شاید برخورد سخت و سخت افزاری در برخی از مواقع خاصی جوابگو باشد اما به طور کلی نمی تواند جوابگو باشد.

 علیلو با قدردانی از زحمات اصحاب رسانه، تاکید کرد: در حوزه رسانه، باید بیشتر به قشر جوان و نوجوان امید داشته باشیم؛ چونکه این قشر از انرژی و سواد لازم رسانه‌ای برای انجام این کار برخور دارند.

 

زمانیکه پای منافع ملی در میان باشد، باهم همصداییم

زمانیکه پای منافع ملی در میان باشد، باهم همصداییم

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.