صفحه اصلی > آخرین اخبار و اخبار ویژه و جامعه : ساعات کاری ناوگان اتوبوسرانی تبریز افزایش یافت

ساعات کاری ناوگان اتوبوسرانی تبریز افزایش یافت

اتوبوس

https://tabankhabar.ir/?p=3106

به گزارش تابان خبر،ایمان غنی زاده روز چهارشنبه در گفت وگویی اظهار کرد: خدمات ناوگان اتوبوسرانی در روزهای جمعه و تعطیل نیز  از ساعت هفت صبح شروع و تا ساعت ۳۰ :۲۰ ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: پس از اتمام فعالیت اتوبوس ها در مسیر تندرو، خط شبانه نیز با استفاده از ناوگان بخش خصوصی تحت نظارت در این مسیر فعال خواهد بود.

غنی زاده با اشاره به اینکه جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی ستاد مقابله با کرونا، ناظران و بازرسان شرکت واحد اجازه سوار شدن به اتوبوس به مسافران فاقد ماسک را نخواهند داد، اظهار کرد: از شهروندان خواهشمندیم در زمان استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی ضمن استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از کارت بلیت الکترونیکی شخصی استفاده کنند.

وی از شهروندان خواست ضمن همکاری در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، در صورت مشاهده هرگونه تخلف نظارتی و یا پیشنهاد و انتقاد مراتب را به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۵۷۰۵۵۵  اعلام کنند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.