صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و حوادث و سلامتی : سه کوهنورد در برف و کولاک سراب مفقود شدند

سه کوهنورد در برف و کولاک سراب مفقود شدند

https://tabankhabar.ir/?p=12099

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی از مفقودی سه کوهنورد در پی بارش برف و کولاک در منطقه کوهستانی شیر مردان شهرستان سراب خبرداد.

به گزارش تابان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی، دکتر حمید منجم مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه ساعت ۸:۰۰ صبح روز دوشنبه 25 دیماه گزارش مفقودی سه کوهنورد به مرکز ۱۱۲ اعلام شد، افزود: انها که از دامنه‌های مشرف به حوزه اردبیل صعود کرده بودند به دلیل شدت برف و کولاک، راه بازگشت خود را گم کردند.

سه کوهنورد در برف و کولاک سراب مفقود شدند

وی ادامه داد: بلافاصله سه تیم جستجو و نجات جمعیت هلال‌احمر شهرستان سراب و هیئت کوهنوردی این شهرستان به منطقه شیرمردان سراب که آخرین نقطه اعلامی‌کوهنوردان بوده اعزام شدند.

سه کوهنورد در برف و کولاک سراب مفقود شدند

از امروز همچنین سه گروه امداد و نجات کوهستان از تبریز نیز به این تیم‌ها اضافه شدند که این گروه‌ها شامل گروه جستجو و نجات در بهمن، گروه پهپادی و امداد کوهستان هستند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.