صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تبریز و جامعه و سیاست : شهردار تبریز: پروژه های نیمه تمام ترافیکی تبریز تا پایان سال تکمیل می‌شوند

شهردار تبریز: پروژه های نیمه تمام ترافیکی تبریز تا پایان سال تکمیل می‌شوند

https://tabankhabar.ir/?p=4007

به گزارش تابان خبر،یعقوب هوشیار روز یکشنبه در بازدید از پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید فلاحی واقع در خیابان ارتش تبریز، گفت: شرایط به وجود آمده در پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید فلاحی موجب شده است در اولین روزهای کاری و در بازدید از پروژه‌ها به این نتیجه برسیم که پیمانکار مربوطه توان لازم برای اتمام پروژه در مدت زمان مورد نظر شهرداری را ندارد و به لحاظ قانونی از پیمانکار مزبور خلع ید شد و سازمان عمران این پروژه را ادامه خواهد داد.

وی ادامه داد: از اولین روزهای کاری خود در شهرداری بررسی و تحلیل این پروژه‌ها جزو اولویت‌های کاری ما قرار گرفت که نسبت به تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه تمام اقدام کنیم تا در کمترین فرصت ممکن پروژه را تحویل همشهریان دهیم.

به گفته وی شهرداری تبریز در حال بررسی و تحلیل زمان بندی پروژه است و  طی ۱۰ روز آینده به صورت روزشمار زمان اتمام این پروژه را مشخص خواهیم کرد.

هوشیار اضافه کرد: سایر پروژه‌های نیمه‌تمام شهرداری تبریز نیز تحلیل و بررسی خواهند شد و به صورت روزشمار زمان اتمام پروژه‌ها اعلام خواهد شد.

به گزارش تابان خبر،پروژه روگذر ارتش-آزادی با ۳۸ میلیارد تومان اعتبار از بیش از یک سال اخیر شروع شده است اما به دلیل تعلل شورای اسلامی شهر و شهرداری این پروژه پیشرفت چندانی نداشته است و چون در یکی از مناطق بسیار پرتردد شهری قرار دارد، در طول شبانه روز شهروندان تبریزی ترافیگ سنگیناین تقاطع و سایر معابر اطراف را تحمل می کنند.

طول این پل ۵۵۵ متر و طول عرشه بتنی آن ۱۹۰متر است که با عرشه فولادی ذوزنقه ای (صندوقی) و با عرض ۱۶ متر در دست ساخت است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.