صفحه اصلی > آخرین اخبار و اخبار ویژه و جامعه و حوادث : عوامل تیراندازی شبانه در هشترود دستگیر شدند

عوامل تیراندازی شبانه در هشترود دستگیر شدند

تيراندازي

https://tabankhabar.ir/?p=3062

به گزارش تابان خبر، رحیم استادی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه‌  این هفته هشترود افزود: در همین راستا، طرح ضربتی برخورد با ارازل و اوباش و افراد شناسنامه دار که بخواهند رعب و وحشت در جامعه راه بیاندازند اجرا و با افراد خاطی برخورد شدید خواهد شد.
وی گفت: همچنین در طول یکسال گذشته ۲۱ هزار و ۳۹ فقره پرونده وارده این دادگستری شده که با کار شبانه روزی قضات، ۱۶۵ فقره بیشتر از وارده مختومه شده یعنی  ۲۱ هزار و ۲۰۴ فقره پرونده مختومه شده است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانشدر حادثه تروریستی هفتم تیر ۱۳۶۰، بر عزم دستگاه قضائی در تداوم راه شهدا و حفظ امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی تأکید کرد و گفت:  ملت همیشه در صحنه ایران، راه مقدس ایثارگران دلاور را در حفظ نظم و امنیت و صیانت از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی با قوت ادامه می‌دهد.

استادی گفت: فعالان دستگاه قضایی تلاشگران واقعی عرصه عدالت هستند که با مجموعه خدماتی که انجام می دهند، آرامش و امنیت را به جامعه هدیه می کند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.