صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تابان خبر و فرهنگ و هنر : عکاس تابان در جشنواره عکس شهدای گمنام خوش درخشید

عکاس تابان در جشنواره عکس شهدای گمنام خوش درخشید

https://tabankhabar.ir/?p=12863

فرید فرج پور، عکاس خبری وسردبیر عکس تابان خبر، در نخستین جشنواره عکس شهدای گمنام موفق به کسب عنوان شایسته تقدیر شد.

به گزارش تابان خبر، جشنواره عکس شهدای گمنام با هدف ثبت حضور گسترده اقشار مختلف مردم و ارادت آنان در تشییع و تدفین شهدای گمنام استان آذربایجان شرقی با حضور ۲۵ هنرمند عکاس به کار خود پایان داد.

معاون هنری و سینمایی  اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذرباجان شرقی با اعلام این خبر، اظهار کرد: نخستین جشنواره عکس شهدای گمنام با هدف ثبت حضور گسترده اقشار مختلف مردم و ارادت آنان در تشییع و تدفین شهدای گمنام استان آذربایجانشرقی در آذر ماه فراخوان شده بود.

طاهر پورمحمد بیان کرد: هنرمندان عکاس استان به ثبت آثاری ماندگار از مراسم اقدام کرده اند که از بین این هنرمندان ۲۵ هنرمند عکاس به تعداد  ۳۶۰ اثر به جشنواره اثر ارسال کرده اند که با داوری  آثار رسیده  توسط «هادی فائزی»، «طاهر پورمحمد» و «ناصر یاری» به کار خود پایان داد.

براساس این گزارش، در اختتامیه این جشنواره رتبه اول به آقای «محمدرضا بهمرام» ازشهرستان اهر، رتبه دوم به آقای «سعید قاسمی» از شهرستان اهر، رتبه سوم به آقای «حسین قلیزاده» از تبریز و رتبه‌های تقدیر اول به «سعید صادقی» از تبریز، رتبه دوم تقدیری به «فرید فرج پور» از تبریز و رتبه سوم تقدیری به «مینا نوعی» از تبریز تعلق گرفت.

 

عکاس تابان در جشنواره عکس شهدای گمنام خوش درخشید

 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.