صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و دانشگاه و مراکز علمی : فراخوان جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی

فراخوان جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی

https://tabankhabar.ir/?p=9613

فراخوان جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال 1402 از روز شنبه 29 مهرماه آغاز می شود. 

به گزارش تابان خبر، دکتر اصغر عابدزاده رئیس این دانشگاه با اعلام این خبر افزود: متقاضیان واجد شرایط می توانند به مدت 2 هفته تا 12آبان ماه با مراجعه به سامانه جذب مدرسان به آدرس https://jam.uast.ac.ir اقدامات لازم برای مراحل ثبت نام را انجام دهند.

عابدزاده درخصوص فرآیند جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی در سال جاری اظهار داشت: فرآیند بکارگیری مدرسان با نیازسنجی اولیه در مراکز آموزشی انجام شده و ظرفیت نهایی اختصاص یافته پس از تایید واحداستانی، جهت تامین نیازها و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود باتوجه به دوره های در حال اجرا و هم چنین رشته های جدید در قالب گروه درس های تعیین شده، صورت گرفته است به نحوی که تامین مدرس مورد نیاز مراکز آموزشی، طبق زمان بندی مناسب صورت پذیرد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: حداقل سن متقاضیان برای شرکت در فراخوان ۲۸ سال و حداکثر سن ۶۵ سال می باشد و جذب مدرس بصورت بومی در واحد استانی صورت می گیرد.

عابدزاده در خاتمه اظهار داشت: دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی تلاش می کند نتایج فراخوان را قبل از شروع ترم آتی تحصیلی ، اعلام نماید تا بتوانیم از خدمات مدرسان جدید در بهبود ارائه آموزش های اشتغال محور بهره مند شویم.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.