صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و سلامتی : مادر باردار ورزقانی پس از ۷۲ ساعت تلاش امدادگران، به سلامت به بیمارستان منتقل شد

مادر باردار ورزقانی پس از ۷۲ ساعت تلاش امدادگران، به سلامت به بیمارستان منتقل شد

https://tabankhabar.ir/?p=12119

با تلاش شبانه‌روزی نجاتگران جمعیت هلال احمر ورزقان و عوامل راهداری مجتمع مس سونگون، مادر باردار ورزقانی که در روستای اوزی گرفتار شده بود پس از ۷۲ ساعت به سلامت به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش تابان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی، دکتر حمید منجم مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی گفت: روز یکشنبه ۲۴ مهر ماه ۱۴۰۲، با درخواست واحد اورژانس ورزقان مبنی بر امدادرسانی به مادر باردار در روستای اوزی، عوامل امدادی جمعیت هلال احمر این شهرستان با یک دستگاه آمبولانس و همراهی دو نفر کارشناس ماما با عوامل پشتیانی مجتمع راهداری مس سونگون به منطقه اعزام شدند.

مادر باردار ورزقانی پس از ۷۲ ساعت تلاش امدادگران، به سلامت به بیمارستان منتقل شد

با توجه به ارتفاع زیاد برف، کولاک شدید و همچنین مسدود شدن راه ارتباطی، عملیات امدادرسانی تا روز سه‌شنبه ۲۶ مهر ماه ادامه یافت.

مادر باردار ورزقانی پس از ۷۲ ساعت تلاش امدادگران، به سلامت به بیمارستان منتقل شد

در حین عملیات امدادرسانی، مادر باردار با کمک تیم توانمند مامایی همراه اکیپ، وضع حمل کرد. مادر و نوزاد او پس از انجام اقدامات اولیه درمانی، به بیمارستان علامه جعفری ورزقان منتقل شدند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.