صفحه اصلی > آخرین اخبار و تابان خبر و جامعه و ورزش : مصاف تراکتوری ها با سرمربی سابق

مصاف تراکتوری ها با سرمربی سابق

تراكتور

https://tabankhabar.ir/?p=3587

به گزارش تابان خبر، هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در حالی از امروز برگزار می شود که ۸ دیدار برگزار خواهد شد و شاگردان ساکت الهامی در تبریز مهمان تراکتور خواهد بود.
شاگردان سولدو که هم اکنون تیم سیزدهم جدول هستند و اختلاف چندانی با قعر جدول ندارند که باخت در این بازی می تواند آخرین فرصت برای این مربی باشد.
در مقابل شاگردان ساکت الهامی با ۱۹ امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارند و وضعیت خوبی نسبت به تیم میزبان دارند اما نساجی نیز چند هفته ای است با وجود اینکه خوب بازی نکرده، امتیازات خوبی کسب کرده است؛ برعکس تراکتور که در این مدت باوجود ارائه بازی خوب در هفته های اخیر امتیازات حساسی را از دست داده و روز به روز به قعر جدول نزدیکتر می شوند که این اتفاق برای هواداران و تیم تراکتور خوشایند نخواهد بود.
با این حال این بازی می تواند دیدار غیر قابل پیش بینی برای هردو تیم باشد و دو تیم برای کسب ۳ امتیاز به میدان خواهند آمد بخصوص شاگردان سولدو که دیگر چیزی برای از دست دادن  نخواهد داشت و برای خروج از بحران خواهد جنگید لذا باید دید کدام یک از مربیان پیروز این دیدار خواهد بود یا به تقسیم امتیازات رضایت خواهند داد.
البته نباید از عملکرد ضعیف بازیکنان تراکتور  چشم پوشی کرد که با وجود شرایط وخیم تکلیف باشگاه، از این فرصت استفاده کردند و بدون هیچ استرسی بازی به بازی افت عملکردند دارند که این موضوع ضربه محکمی را به تیم وارد خواهد کرد با این وجود باید دید تراکتور بازهم امتیاز از دست خواهد داد و یا برای پیروزی به میدان خواهد آمد.
گفتنی است این دیدار از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز با قضاوت محمدرضا اکبریان بین تراکتور و نساجی برگزار خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.