صفحه اصلی > آخرین اخبار و سیاست : میرتاج‌الدینی در مجلس می‌ماند!

میرتاج‌الدینی در مجلس می‌ماند!

میرتاج‌الدینی

https://tabankhabar.ir/?p=3323

به گزارش تابان خبر،  سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی طی نامه‌ای خطاب به مردم تبریز، آذرشهر و اسکو ضمن تشکر از رئیس جمهور سیزدهم اعلام کرد که در مجلس خواهد ماند و در این سنگر به خدمت ادامه می‌دهد.

متن نامه این نماینده که نسخه‌ای از آن به خبرگزاری فارس ارسال شد بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز و شریف تبریز، آذرشهر و اسکو

با سلام و تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان و شهدای کربلا.

نظر به پیشنهاد معاونت پارلمانی دولت سیزدهم به اینجانب، ضمن تشکر از حُسن اعتماد رئیس‌جمهور مردمی، حضرت آیت‌الله رئیسی و افرادی که موافقت و حمایت خود را با پذیرش این مسوولیت اعلام نمودند، اینجانب با اذعان به اینکه مجلس و دولت هر ۲ سنگر خدمت است، به استحضار مردم عزیز می‌رسانم من در مجلس می‌مانم و در سنگر مجلس به خدمت خود ادامه می‌دهم.

بی‌شک اکنون در شرایط سخت اقتصادی، رسالت اصلی مجلس و دولت، همفکری و همکاری برای برون‌رفت از این وضعیت نابسامان است و هماهنگی بین ۲  قوه، آن را شتاب خواهد بخشید.

من به عنوان نماینده مردم برای تقویت فضای همکاری و تعامل و پشتیبانی از دولت برآمده از آرا و امید مردم در راستای رهنمودهای حکیمانه رهبر عزیزمان و کاستن از مشکلات جامعه، تلاش خود را دوچندان خواهم نمود.

امیدوارم با توفیقات ربانی و عنایات حضرت بقیه‌الله‌الاعظم و پشتیبانی شما مردم گرانقدر، اقدامات تاثیرگذار و رضایت‌بخشی داشته باشیم و ما توفیقی الا بالله علیه توکلتُ و الیه اُنیب.

سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی

نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.