صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اقتصاد : نبض «تعاون» از شبستر می تپد 

مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی:

نبض «تعاون» از شبستر می تپد 

https://tabankhabar.ir/?p=9938

مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی شهرستان شبستر را یکی از بهترین مناطق تعاون محور کشور خواند.

به گزارش تابان خبر به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی، مسعود کردستانی در سفری به شبستر ضمن حضور در شعبه این شهر در جمع همکاران افزود: توسعه شبستر در طول سال های گذشته بسیار محسوس بوده است.

 

وی ادامه داد: روحیه تعاون و همکاری در شهرها و روستاهای این شهرستان جریان دارد و این امر یکی از بسترهای مهم توسعه فرهنگی و اقتصادی شهرستان بوده است.

کردستانی با بیان اینکه سهم بانک توسعه تعاون نیز در توسعه شهرستان باید بیش از این ها باشد تاکید کرد: همکاران بانک توسعه تعاون باید با تمام تلاش خود در مسیر بهره مندی از فرصت های منطقه و ایجاد بستر مناسب همکاری با بنگاه های اقتصادی به ویژه شرکت های تعاونی شهرستان حرکت پر شتابی داشته باشند.

وی وجود شهرک های صنعتی متعدد و واحدهای موفق اقتصادی در شبستر را بهترین فرصت برای ارایه خدمات بانکی اعلام کرد.

این گزارش می افزاید، در جریان این سفر مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی دیداری با رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شبستر نیز داشت.

بازدید از دو واحد صنعتی سامان سو تولید کننده انواع ظروف تزریقی فودگرید و شرکت آیتک شیمی الوان پارس تولید کننده انواع رنگ های و زرین های صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شبستر انجام شد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.