صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تبریز و سلامتی : نجات و امدادرسانی دو هدف جمعیت هلال احمر است

نجات و امدادرسانی دو هدف جمعیت هلال احمر است

https://tabankhabar.ir/?p=11918

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: نجات و امدادرسانی دو هدف جمیت هلال احمر بوده و برای آن باید ایمان و امید قوی داشته باشیم. 

به گزارش تابان خبر، دکتر پیرحسین کولیوند در بزرگترین مانور امداد و نجات و اسکان اضطراری 10 هزار نفری که در تبریز برگزار شد، ضمن خدا قوت جانانه برای حاضران در این مانور، گفت: هدف ما از تمرین، نشان دادن ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و اجرای برنامه‌ها برای آمادگی در زمان بحران است.

نجات و امدادرسانی دو هدف جمعیت هلال احمر است

وی، خطاب به امدادگران و نجاتگران حاضر در این مانور، افزود: امروز شاهد توان شما عزیزان بودیم که با همکاری هم به نحو احسن یک تمرین بسیار جانانه و مناسب داشتید و علی رغم سردی هوا و شرایط بحران مانور به همراه دستگاه‌های اجرایی مختلف، با تمام توان حضور یافتید.

وی ادامه داد: امیدواریم که خداوند متعال، عجر و مزد زحمات شما امدادگران و نجاتگران عزیز را خواهد داد و مسیرهایی را باز خواهد کرد تا با این ظرفیت بتوانیم به کمک مردم مظلوم غزه برویم.

کولیوند گفت: اکنون بسیاری از کودکان، زنان، سالمندان و مظلومان در غزه مجروح شده‌اند اما امکان امدادرسانی برایشان مهیا نیست.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.