صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تابان خبر و ورزش : نخستین دوره فستیوال مسابقات ورزش‌های رزمی در آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود

نخستین دوره فستیوال مسابقات ورزش‌های رزمی در آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود

https://tabankhabar.ir/?p=9506

رئیس هیات انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان از برگزاری اولین دوره فستیوال مسابقات ورزش‌های رزمی در آذربایجان‌شرقی خبر داد.

به گزارش تابان خبر، یوسف جاویدان، روز دوشنبه ۲۴ مهرماه در نشست خبری اولین فستیوال مسابقات ورزش‌های رزمی اظهار کرد: هدف اول هیات ورزشی‌های رزمی ایجاد سخت‌افزارها و امکانات مناسب برای ورزشکاران بود که با تجهیز سالن اختصاصی به این مهم دست پیدا کردیم و سعی کردیم ورزشکارانی که از ورزش‌های رزمی فاصله گرفته بودند را دوباره به ورزش ترغیب کنیم.

وی افزود: ورزشکاران سازمان یافته هیات ورزش‌های رزمی استان به طور محسوس افزایش پیدا کرده و اکنون تعدادشان، حدوداً ۲۵ هزار نفر است.

 

وی در رابطه با برگزاری اولین فستیوال مسابقات ورزش‌های رزمی در آذربایجان‌شرقی عنوان کرد: این فستیوال ۲۶ لغایت ۲۸ مهرماه در رشته‌های، کیک‌بوکسینگ، موی‌تای، گراپلینگ کیک بوکسینگ، جوجوتسو، کوبودو، هاپکیدو و هنر های نمایشی به میزبانی سالن پورشریفی تبریز برگزار خواهد شد.

 

جاویدان با بیان اینکه ثبت‌نام در این فستیوال تا ساعت ۱۲ امشب (دوشنبه) ادامه‌دار خواهد بود، گفت: ثبت‌نام در بخش تیمی رایگان است و تاکنون بیش از ۸۰۰ ورزشکار در این بخش نام‌نویسی کرده‌اند.

 

رئیس هیات انجمن‌های ورزش‌های رزمی آذربایجان‌شرقی در پاسخ به این سوال که آیا شرکت‌کنندگانی از سایر نقاط کشور در این فستیوال حضور پیدا می‌کنند یا خیر؟ افزود: به تعداد محدود ورزشکارانی از استان‌های همجوار در این فستیوال حضور خواهند داشت.

 

اولین دوره فستیوال مسابقات ورزش‌های رزمی در آذربایجان‌شرقی، ۲۶ لغایت ۲۸ مهرماه به میزبانی سالن پورشریفی تبریز برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.