صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تبریز و سیاست : هرج و مرج طلبان استان به دنبال چه هستند!؟

هرج و مرج طلبان استان به دنبال چه هستند!؟

https://tabankhabar.ir/?p=9430

با روی کارآمدن دولت مردمی سیزدهم، عابدین خرم ۲۵ مهر ماه ۱۴۰۰ با رای اعتماد هیئت دولت استاندار آذربایجان شرقی شد. خرم و تیم مدیریتی او در طول مدت مدیریت خود در راس استانداری به شکل قابل قبولی توانسته در راستای خدمت به مردم گام بردارد.

به گزارش تابان خبر، با روی کارآمدن دولت مردمی سیزدهم، عابدین خرم ۲۵ مهر ماه ۱۴۰۰ با رای اعتماد هیئت دولت استاندار آذربایجان شرقی شد. خرم و تیم مدیریتی او در طول مدت مدیریت خود در راس استانداری به شکل قابل قبولی توانسته در راستای خدمت به مردم گام بردارد. هر چند بدیهی است که در مواردی هم انتقاداتی به تصمیمات و اقدامات وی وارد باشد؛ اما او در این مدت برای پیشبرد طرح های توسعه استان در زمینه های مختلف کوشیده است.

حال برخی از  فعالان شبکه های احتماعی به دنبال گل آلود کردن فضای سیاسی و رسانه ای استان هستند تا به زعم خود، طعمه هوس بازانه خود را بگیرند، غافل از اینکه حنایشان نزد مردم رنگ باخته و افکار عمومی به وضوح از پشت پرده امیال و خواسته هایشان خبر دارند. باید منتظر ماند و رسوایی چند باره‌شان را نظاره کرد.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.