صفحه اصلی > آذربایجان و آخرین اخبار و ورزش : هفدهمین دوره مسابقات ورزشی بنیاد مسکن کشور در تبریز آغاز شد

هفدهمین دوره مسابقات ورزشی بنیاد مسکن کشور در تبریز آغاز شد

https://tabankhabar.ir/?p=7510

مسئول اجرایی مسابقات ورزشی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: هفدهمین دوره مسابقات سراسری کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در رشته های شنا و دو و میدانی در تبریز آغاز شد.

به گزارش تابان خبر به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی، امیر خزلی افزود: در این‌ دوره از مسابقات ۱۳۰ ورزشکار از کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۱۸ استان‌کشور به مدت یک روز با هم به رقابت خواهند پرداخت. وی با اشاره به اینکه هر دو مسابقه در سه رده سنی “تا ۴۴”، “۴۴ تا ۴۹ سال” و “۵۰ سال به بالا” برگزار می شود گفت: صبح امروز شناگران در دو ماده ۵۰ متر سرعت و ۲۰۰ استقامت و بعد از ظهر دو و میدانی‌کاران در دو ماده ۱۰۰ متر و هزار متر با هم به رقابت خواهند پرداخت.

مسئول اجرایی مسابقات ورزشی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بنیاد مسکن هر سال در رشته های ورزشی شنا، دو و میدانی، کوهنوردی، تنیس روی میز، فوتسال، والیبال و آمادگی جسمانی مسابقه برگزار می کند. خزلی ویژگی‌ بارز این دوره از مسابقات را شرکت بازنشستگان در رقابت ها عنوان‌کرد و گفت: سالانه در کل یک هزار نفر در مسابقات ورزشی کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شرکت می کنند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.