صفحه اصلی > آخرین اخبار و تبریز و ورزش : همه جا آرومه/دل نگرانی‌های هواداران پرشور

همه جا آرومه/دل نگرانی‌های هواداران پرشور

تراکتور

https://tabankhabar.ir/?p=3393

به گزارش تابان خبر، تیم تراکتور در فصل گذشته لیگ برتر فوتبال کشور در رده چهارم قرار گرفته و موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا نشد.

این تیم کمتر از یک ماه دیگر باید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم النصر عربستان رود.

اما تراکتور در فصل نقل و انتقالات عملکرد قابل ذکری نداشته و تنها علیرضا نقی‌زاده را جذب کرده و در مقابل مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، محمدرضا خانزاده، میثم تیموری، مهدی تیکدری و حبیب فرعباسی به صورت قطعی از این تیم جدا شدند.

همین سبب نگرانی هواداران تیم تراکتور شده و تجمع‌هایی در محل باشگاه تراکتور، استانداری و هیات فوتبال استان داشته و با دادن شعارهایی در حمایت از تیم خود، ضمن ابراز نگرانی از وضعیت تیم تراکتور دست به دامن مسوولان استان شده و از آنها خواستند کمک کرده تا وضعیت تیم تراکتور مشخص شود.

تراکتور به حال خود رها شده است

پرویز هادی عضو شورای اسلامی شهر تبریز با ابراز نگرانی از وضعیت تیم تراکتور گفت: این تیم پرطرفدار به حال خود رها شده و از زمانی که به بخش خصوصی واگذار شده روبه افول بوده است و مسوولان از خصوصی‌سازی فقط شانه خالی کردن را بلد هستند.

وی از مسوولان مربوطه خواستار توجه بیشتر به این تیم شده تا تیمی در شان فوتبال آذربایجان برای فصل آتی بسته شود.

تراکتور به صاحبان اصلی‌اش بازگردانده شود

دیگر عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به پیام‌های بسیاری که برای کمک به تیم تراکتور به شورای شهر آمده است، اظهار داشت: صاحبان اصلی تراکتور مدیران نبوده، بلکه هواداران پرشور این تیم هستند و به جای اینکه تراکتور را به دیگران واگذار کنیم این تیم را به هواداران واگذار کنیم.

روح‌الله دهقان‌نژاد متذکر شد: طرفداران، مالکان و صاحبان اصلی باشگاه تراکتور هستند و هواداران این تیم باید سهامداران این باشگاه شوند و اقدامات لازم در این راستا صورت پذیرد.

وی تاکید کرد: هوادار حق دارد نگران باشد، تیم تراکتور کمتر از یک ماه دیگر باید در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا به مصاف تیم النصر رود و این در حالی است که تراکتور تنها یک بازیکن جذب و ۸ بازیکن از این تیم جدا شدند و با این شرایط چطور می‌توان به مصاف حریفی رفت که چند بازیکن تراز اول را جذب کرده است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.