صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تابان خبر و جامعه : هوانیروز ارتش برای دفاع از کیان ملت ایران در آمادگی به سر می‌برد

هوانیروز ارتش برای دفاع از کیان ملت ایران در آمادگی به سر می‌برد

https://tabankhabar.ir/?p=3435

به گزارش تابان خبر ، امیر سرتیپ دوم خلبان قاسم خاموشی، در حاشیه برگزاری رزمایش «فاتحان خیبر» در منطقه شمالغرب کشور اظهار کرد: هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در رزمایش “فاتحان خیبر” که امروز در منطقه شمالغرب کشور برگزار می شود که پشتیبانی هوایی از یگان های عمل کننده را بر عهده داشت.

وی افزود: پایگاه های هوانیروز تبریز و کرمانشاه پشتیبانی یگان های عمل کننده زمینی در رزمایش را انجام دادند و الحمدلله هم در هلی برن نفرات و هم اصابت دقیق هدف ها بسیار خوب ظاهر شدند.

سرتیپ دوم خاموشی گفت: الحمدلله هوانیروز ارتش در همه رزمایش های ارتش با موفقیت ایفای نقش کرده است و امروز بسیار پرتوان تر از هشت سال دفاع مقدس برای دفاع از کیان ملت ایران در آمادگی به سر می برد.

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.