صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تابان خبر و سلامتی و کرونا : واکسیناسیون کرونایی ۷۰ درصد از جمعیت بالای ۱۸ سال آذربایجان شرقی

واکسیناسیون کرونایی ۷۰ درصد از جمعیت بالای ۱۸ سال آذربایجان شرقی

https://tabankhabar.ir/?p=3405

به گزارش تابان خبر، عباسعلی درستی دوشنبه شب، ۵ مهرماه، در گفت‌وگوی خبری با بیان این‌که ۶۶.۵ درصد از جمعیت بالای ۱۵ استان نیز تاکنون واکسینه شده‌اند، گفت: روند واکسیناسیون در آذربایجان شرقی نسبت به سایر استان‌ها نسبتا مطلوبتر است.

وی با دعوت از تمامی افراد بالای ۱۵ سال استان جهت دریافت واکسن‌ کرونا، افزود: وضعیت کرونایی استان با شیب ملایمی همچنان در حال کاهش است و مجموع بستری‌ بیماران کرونایی در بیمارستان‌های استان از بیش از ۱۹۰۰ نفر به حدود ۱۶۰۰ نفر رسیده است.

وی ادامه داد: موارد جدید بیماران و تعداد بستری‌های روزانه با سرعت آرامی در حال کاهش بوده و اکنون شهرهای تبریز و ملکان در وضعیت قرمز و سایر شهرها در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارد.

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.