صفحه اصلی > دسته‌بندی نشده و آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تابان خبر و تبریز : پروژه تعریض بزرگراه شهید کسایی در هفته دولت افتتاح می‌شود

فرماندار تبریز:

پروژه تعریض بزرگراه شهید کسایی در هفته دولت افتتاح می‌شود

https://tabankhabar.ir/?p=6759

فرماندار شهرستان تبریز گفت: پروژه تعریض باند شمالی بزرگراه شهید کسایی ( کمربندی جنوبی تبریز ) از مبدا پل دیزل آباد تا پل شهید یاغچیان به طول ۱۶ کیلومتر در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

به گزارش تابان خبر، یونس فاتح در بازدید از عملیات اجرایی پروژه تعریض باند شمالی بزرگراه شهید کسایی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: سه کیلومتر از ابتدای بزرگراه آماده قیرپاشی و 5 کیلومتر نیز از انتهای بزرگراه آماده آسفالت ریزی است.

وی با تاکید بر هماهنگی و همکاری بیشتر دستگاه ها در اجرای این پروژه، ادامه داد: تمامی دستگاه های مسوول موظف هستند این پروژه را به صورت ضربتی و با حداکثر توان تا هفته دولت به اتمام برسانند.

فاتح گفت: شهرداری تبریز موظف است روزانه 700 تن قیر برای آسفالت ریزی و راهداری نیز روزانه 40 عدد نیوجرسی به پیمانکار تحویل دهد.

پروژه تعریض بزرگراه شهید کسایی در هفته دولت افتتاح می‌شود

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.