فرماندار تبریز:

پزشکیان و بیگی رد صلاحیت شدند

پزشکیان و بیگی رد صلاحیت شدند

https://tabankhabar.ir/?p=10264

فرماندار تبریز از رد صلاحیت دو نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، برای شرکت در انتخابات مجلس دوازدهم از سوی مراجع خبر داد.

به گزارش تابان خبر، یونس فاتح با حضور در غرفه تابان خبر در نمایشگاه کتاب و نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‎های خبری، با اشاره به آخرین اخبار از رد و تایید صلاحیت نمایندگان تبریز برای شرکت در انتخابات مجلس، گفت: مسعود پزشکیان و احمدعلیرضا بیگی از سوی مراجع رد صلاحیت شدند.

وی با بیان اینکه تاکنون 557 نفر از شهرستان تبریز در انتخابات مجلس ثبت نام نهایی کرده‌اند، اظهار کرد: تاکنون از این تعداد، 387 نفر تایید 100 درصدی شده‌اند و 169 نفر نیزعدم تایید یا عدم احراز اعلام شده است.

وی ادامه داد: از 169 نفر، تعداد 106 نفر مربوط به بند 9 ماده 31 است که بدسلیقه‌ای از سوی خود کاندیدا رخ داده است و عدم ثبت نام تلقی می‌شوند.

فاتح با بیان اینکه 67 نفر نیز براساس مراجع پنج گانه تحقیقات محلی رد صلاحیت شده‌اند، گفت: تقریبا 21 نفر نیز برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کرده‌اند.

وی با قدردانی از حضور رسانه‌ها برای اطلاع رسانی، گفت: نقش رسانه‌ها در اطلاع رسانی بسیار موثر است، امیدواریم همکاری‌ها و تعامل با رسانه‌ها افزایش یابد.

 

 

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.